REKLAMACJE

 

Okres gwarancji na wszystkie produkty zamówione w sklepie internetowym www.doublered.pl wynosi 24 miesiące. Okres gwarancji rozpoczyna się w dniu kiedy klient otrzyma zamówiony towar.

Przed złożeniem reklamacji na zakupiony towar należy skontaktować się ze Sprzedawcą w celu uzgodnienia szczegółów.

Towar należy zwrócić (po wcześniejszym uzgodnieniu) na adres Europejskiego biura obsługi klienta: DOUBLE RED, Štúrova 20, 977 01 Brezno, Slovakia. Do paczki należy dołączyć formularz reklamacyjny oraz kopię dowodu zakupu.  W celu szybkiego i poprawnego  rozpatrzenia reklamacji, możliwe jest skorzystanie z naszego formularza reklamacyjnego dostępnego na stronie internetowej sklepu. Koszt przesyłki ponosi Kupujący.

Po otrzymaniu reklamowanego towaru Sprzedawca skontaktuje się z Kupującym przez e-mail lub telefonicznie aby potwierdzić przyjęcie reklamacji. Reklamacja zostanie rozpatrzona niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 30 dni od otrzymania reklamowanego towaru. O wyniku reklamacji Kupujacy zostanie poinformowany emailem niezwłocznie po zakończeniu kontroli, a wraz z towarem wysłany będzie raport reklamacyjny. Należy pamiętać, że otrzymane produktów mogą nieznacznie różnić od zdjęć umieszczonych na stronie internetowej www.doublered.pl