To jest #DoubleRed


DOUBLE RED to streetwearowa marka o wyjątkowym designie. Nasz styl jest odpowiedni dla każdego, na każdą okazję.


SZYBKI PROGRESKażdy wie, że początki mogą być trudne, ale wszystko idzie według planu, gdy wyznaczasz sobie cel i do niego dążysz. Zaczynaliśmy w 2010 roku jako mała firma w małym biurze, ale juz wtedy byliśmy zdeterminowani, by bić rekordy. Offroad jako światowy sport był bardzo bliski naszym sercom, chłopaki jeździli po całym świecie na gigantycznych samochodach terenowych. Jak wspaniale byłoby zobaczyć nasze logo na ich samochodach? Zaczęliśmy więc tworzyć akcesoria do tych gigantycznych samochodów, od podwozia, przez wyciągarki, po same siedzenia, po prostu nadaliśmy tym samochodom styl. Osiągnęliśmy nasz cel, ale to nie wystarczyło, chcieliśmy zobaczyć nasze logo nie tylko na samochodach, ale także na ludziach, którzy nimi jeżdżą. Dlatego zaczęlismy projektować ubrania. Nawiązaliśmy współpracę z takimi gwiazdami jak zawodnik Stefan Svitko , obecnie współpracujemy z zespołem ULTIMATE DAKAR z Czech.


NIE DO POWSTRZYMANIAZ biegiem czasu zaczęliśmy rosnąć i rosnąć i potocznie mówiono – „eksplodowaliśmy jak bomby”. Nasi doświadczeni projektanci wciąż projektują stylowe ubrania, buty czy dodatki, które są niepowtarzalne w swoim designie. Dziś wysyłamy nasze produkty na cały świat, co pozwala nam nosić tytuł międzynarodowej firmy. W 2020 roku przenieśliśmy się do naszego nowego centrum logistycznego. Szukaliśmy i znaleźliśmy wielu influencerów w naszym streetwearowym i wojskowym stylu i dzielimy się ich wyjątkowością poprzez sieci społecznościowe, gdzie mamy już wielu fanów i razem tworzymy #teamDOUBLERED.


#DOUBLERED ARMY
Gwiazd nigdy nie jest za dużo a to, że zawsze mamy w naszym repertuarze coraz to nowe nazwiska, jest częścią prestiżu. Nasz unikalny design noszą również „twardziele“ którzy walczą w klatkach i tam mierzą swoją siłę. To tam rozpoczęliśmy naszą masową współpracę. Rodzina DOUBLE RED obejmuje również światowego zapaśnika UFC Makhmuda „Mach” Muradova oraz zapaśników na krajowej scenie, takich jak Samuel „Pirat” Kristofic czy David „PinkPanther” Kozma. Ich kolekcje ubrań są bardzo popularne, czy jest coś lepszego niż noszenie ubrań ze swoim idolem? Nasz styl podoba się również innym celebrytom, takim jak raper Majself czy Separ. Ty też możesz do nas dołączyć i poczuć się jak gwiazda.


NASZA JAKOŚĆNasi projektanci nieustannie projektują nowe elementy i wprowadzają nowe trendy. Każdy z nich jest szczegółowo dopracowany. Starannie dobierają najlepsze materiały i zwracają uwagę na jakość. Dlatego nasza odzież to gwarancja komfortu, jakości i stylu.DZIŚDziś pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby wciąż wprowadzać do Twojej garderoby nowe, modne elementy. Nasi marketerzy i graficy są w stałym kontakcie z Tobą na portalach społecznościowych. Nasze miejsce pracy jest idealne, czujemy się tam jak w domu. Pracujemy nad tym, aby otworzyć więcej sklepów , udoskonalić naszą stronę i towarzyszyć Ci podczas różnych wydarzeń. Rozszerzamy współpracę w różnych branżach i przygotowujemy nowe projekty. Świat już o nas szepcze, ale my chcemy, żeby krzyczał.